Vážení zákazníci, od 30.3.2020 je možný aj osobný odber v našom výdajnom mieste, avšak za sprísnených hygienických opatrení v súvislosti s pandémiou COVID-19. Noste prosím rúška a rukavice pri preberaní Vašich zásielok a dodržujte odstup minimálne 2 metre od ďalších osôb. Radšej počkajte vonku, kým sa zákazník pred Vami vybaví. Zásielky kuriérom posielame bez obmedzení. Chráňme sa navzájom. ĎAKUJEME!

O firme

Firma ELEKTRO-SIETE vznikla 2.8.2012. Hlavnou činnosťou je predaj elektroinštalačného materiálu a aktívnych a pasívnych sieťových komponentov.

Našim cieľom nie je len maloobchodný predaj konečnému spotrebiteľovi, ale aj veľkoobchodný predaj ďalším predajcom, montážnym a stavebným firmám.

Firma ELEKTRO-SIETE sa zameriava na výrobky slovenských a zahraničných výrobcov, ktoré sú certifikované podľa aktuálnych noriem.

Máme super ceny, skvelé skladové zásoby a tovar expedujeme do 24h. Spokojnosť zákazníka je u nás na prvom mieste, čo pocíti zákazník už pri komunikácii :-).

Odbornosť v obore je samozrejmosťou, nakoľko sa problematike s elektroinštalačným materiálom venujeme už niekoľko rokov a za ten čas sme nadobudli cenné skúsenosti.

Prerábate, staviate? Neváhajte sa na nás obrátiť.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.