Budúcnosť nám nie je ľahostajná – balíme EKO

Na tému ekológie sa v poslednom čase vedú búrlivé debaty, či už v médiách alebo v bežnom živote. Ani nám nie je táto problematika ľahostajná. Nie preto, lebo sa to teraz “nosí“, ale preto, že nám to diktuje naše svedomie. A nie vždy je to jednoduché...

Každá veľká cesta sa začína prvým krokom

Aj my sme začali  malými krokmi – pri balení vašich objednávok. Prázdne reči o tom, aké dôležité je nezahlcovať naše domácnosti, pracoviská, našu prírodu odpadom, ktorý je celkom zbytočný, nám nie sú vlastné. Snažíme sa recyklovať všade, kde sa dá a využívať všetko, čo už raz použité bolo.

Neprekvapte sa teda, ak dostanete svoju zásielku v krabici od počítača alebo od vína či televízora. Aj s výplňovým materiálom sme na tom podobne. Väčšinou používame staré noviny či papiere z balíkov, v ktorých dostávame tovar my. Vieme, že nebudeme majstri hneď, ale krôčik po krôčiku a v rámci svojich možností hľadáme príležitosti, ako byť lepší a ekologickejší.

Ak teda dostanete od nás balíček so svojou objednávkou, skúste sa trochu pozastaviť nad jeho ďalším osudom pred tým, než ho automaticky odhodíte. Už dávno totiž nežijeme v dobe, keď si nemôžeme dovoliť kúpiť to, čo chceme. Žijeme, bohužiaľ, v dobe, keď si nemôžeme dovoliť tieto veci vyhadzovať.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie